HSM Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HSM Balkan


 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Biografija

Ići dole 
AutorPoruka
Anja'99
Glavni Admin
Glavni Admin
Anja'99


Posts : 997
HSM Novac : 1223
Join date : 06.03.2010
Age : 24
Location : Iza tebe :))

Biografija Empty
PočaljiNaslov: Biografija   Biografija Icon_minitimePon Jun 07, 2010 10:10 pm

Vanessa Hdgens

Zvijezda hit filma "High School Musical, tamnokosa Vanessa(19) opet je na meti novinara - pošto su njene golišave slike osvanule na internetu, novi je skandal "zahvatio" njezina dečka Zaca Efrona, kojeg su fotografi ulovili kako se ljubi sa dečkom! Evo kako se ona nosi sa svim tim.. Opet skandali, kako podnosiš tu priču o Zacovim problematičnim fotkama? Ma već sam se navikla. Grozno je to što mediji jedva čekaju da se ulove za nešto takvo. Meni je sve sa tim fotkama smiješno. Nije snimljen u nikakvoj kompromitirajućoj sceni. Poljubac u lice nešto je sasvim normalno, tako se ljube i prijatelji i rođaci... Je li gore bilo ono s tvojim fotkama na internetu? Definitivno. Moje su golišave fotke izišle u vrijeme dok još nisam bila spremna za medijski linč. Na svu sreću, obitelj i prijatelji pružili su mi potporu. I Zac se super ponio, zato sam i ja danas njemu podrška. Što najviše voliš na njemu? To što me uvijek usrećuje. On baš uvijek zna što treba učiniti u kojem trenutku da me oraspoloži ili nasmije. Kako se nosiš s time što ga tolike cure obožavaju? Pa nije lako imati tako zgodnog dečka, ali nema tu pomoći. Moram vjerovati u sebe i u to da on želi biti sa mnom. Nadam se da i on misli jednako. Ako me jednom prevari, to znači da nije onakav kakvim sam ga smatrala… Kako uspijevaš uvijek biti tako pozitivna? Oduvijek sam bila takva. Nikad me nije previše zabrinjavalo što će drugi reći, živim opušteno, i to se onda valjda vidi. Zabavljam se, život mi je lijep, sretna sam – kako da ne budem pozitivna?
Nazad na vrh Ići dole
https://hsm-balkan.forumsr.net
 
Biografija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Biografija
» Biografija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
HSM Balkan :: High School Musical :: Glumci/Glumice :: Vanessa Hudgens / Gabriella Montez-
Skoči na: